Print this page

 

BKV kajak  Medlemsoversigt

Note: ”F” = Frigivet kajakroer

Kajakudvalg:  

Karsten

Preben

Turudvalg: Bjarne, Gert og Jens Jørgen


NB!

Alle telefonnumre og mailadresser er fjernet i februar 2018 pga. lovkrav.
Kontakt evt. Preben for oplysninger om enkeltmedlemmer eller brug vores Facebook gruppe.

 

Navn                                                                              Frigivet

1.        Pia Poulsen                                                        F

2.        Kenneth Abraham                                            F

3.        Troels Brücker                                                   F

4.         Lone Hylander                                                 F

5.         Marit Dalsgaard                                               F

6.         Lars Grunwald                                                 F

7.         Jane Pedersen                                                   F

8.         James Nystrand                                               F

10.       Rikke Bjørnson                                                 F

11.        Ole Andersen                                                  F

12.        John Sander Petersen                                     F

13.        Helle Dirksen                                                  F

14.        Gert Skjulhøj Jensen                                       F

15.       Benny Schytte                                                  F

16.       Rikke Dambmann  ORLOV 2017                 F

17.       Betina Vincent Nielsen                                  F   

18.       Christian Lillelund               

19.        Birgitte Fabricius                                           F

20.        Karsten Sigvaldason                                     F

21.       Marianne H. Christensen                              F

22.       Poul-Erik Lind                                                F

23.       Anne Marie Holm                                          F

24.      Mette Ehlers   ORLOV 2017                          F    

25.      Marie Mester                             

26.      Kirsten Størner                          

27.      Jane Okine                                     F

28.      Dorrit Salling Jensen                

29.      Jákup Jacobsen                                               F

30.      Jens Jørgen Kjeldsen                 

31.     Erik Bo Bruhn                    

32.     Hanne Boldsen                       

33.      Susanne Sindt                        

34.      Preben Sindt                                                    F

35.      Rasmus Christiansen                                     F

36.     Kirstine Rask  Lauridsen                                F

37.     Jens Sibbersen                                                  F

38.     Daniele Vincent Nielsen                                F

39.     Torben Størner                            

40.     Bent Bøkman.                                                 F     

41.     Bjarne Ølshøj Jensen                                      F

42.    Thea Spjudvik                                F

43.    Mats Solheim                                                  F

                                                         
                                                                                                                   /feb 2018

Palle Glygaard, æresmedlem, udnævnt i 2012, passivt medlem.